Переключиться на мобильную версию

ГПУ: Суд відмовив Піскуну в поновленні його на посаді генпрокурора

Генеральна прокуратура України заявляє, що Київський окружний адміністративний суд відмовив Святославу Піскуну в поновленні на посаді генерального прокурора України.
Генпрокуратура заявляє, що суд відмовив Піскуну в поновленні на посаді генпрокурора
Генпрокуратура заявляє, що суд відмовив Піскуну в поновленні на посаді генпрокурора
drivehq.com

Про це  повідомили у прес-службі ГПУ.

За її інформацією, сьогодні, 24 квітня 2009 року, Київським окружним адміністративним судом за участю представника Генеральної прокуратури України розглянуто справу за позовом колишнього генерального прокурора України Святослава Піскуна.

Рішенням суду визнано незаконним Указ Президента України від 24 травня 2007 року, яким скасовано Указ про поновлення Піскуна на посаді генерального прокурора України від 26 квітня 2007 року.

Разом з тим в позові про поновлення на посаді генерального прокурора України йому відмовлено, відзначили в Генпрокуратурі.

У своєму рішенні суд врахував, що чинний генеральний прокурор України Олександр Медведько обіймає займану посаду на законних підставах, наголошує прес-служба Генеральної прокуратури України.

У свою чергу, міністр юстиції України Микола Оніщук повідомив, що рішення Окружного адміністративного суду Києва у поновленні Піскуна на посаді генерального прокурора в апеляційному порядку може оскаржити лише Президент України Віктор Ющенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь