Переключиться на мобильную версию

Ющенко: Українці врятували Європу від смертельної загрози

Президент України Віктор Ющенко вважає, що Україна у сучасних складних умовах має виробити новітні економічні й правові механізми державної політики для забезпечення ефективної підтримки постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян, перш за в.
Українці врятували Європу від смертельної загрози
Українці врятували Європу від смертельної загрози
president.gov.ua

Як йдеться у зверненні Ющенка у зв`язку з 23-ю річницею Чорнобильської трагедії, переданому прес-службою Президента, “саме Україна прийняла на себе головний удар техногенної катастрофи, якої ще не знав світ. Українці були в перших лавах тих, хто ціною власного життя й здоров`я врятував Європу від смертельної загрози”.

“Сьогодні ми з глибоким сумом згадуємо героїв, які стали на шляху ядерної стихії, пожертвувавши собою заради нас і наших дітей. Вічна їм і світла пам`ять.

Сьогодні з вдячністю вшановуємо всіх, хто в різні роки брав участь у ліквідації аварії, хто нині самовіддано працює в зоні відчуження, виконуючи унікальну, складну й небезпечну роботу.

Чорнобильська катастрофа стала національною трагедією, наслідки якої відчуваємо й досі. Вона породила соціально-економічні проблеми, які з роками трансформуються, але не зникають. Вирішити їх можна лише комплексно, об`єднавши зусилля влади, науки, громадських організацій чорнобильців та всього суспільства, залучивши допомогу міжнародної спільноти”, зазначає Президент.

Ющенко висловив побажання, щоб День пам`яті Чорнобиля став днем національної єдності й солідарності, днем взаємної любові й милосердя.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь