Переключиться на мобильную версию

Автор скандальної книги про Україну заявляє про заборону на її ввезення в країну

Автор книги Війна 2010. Український фронт донецький письменник Федір Березін стверджує, що тираж його книги, а також деяких інших книг заборонили ввозити в Україну, повідомляє газета Сегодня.
Інформацію про заборону ввезення книг в Україну спростували і на митниці
Інформацію про заборону ввезення книг в Україну спростували і на митниці
vecherniy.kharkov.ua

"У мене є інформація від близьких до митниці людей, що вони бачили документ, у якому зазначалися видання, заборонені до ввезення в Україну з Росії, - це моя Війна 2010. Український фронт, книга ще одного донеччанина Григорія Савицького Поле бою - Україна. Зламаний тризубець, книга луганчанина Гліба Боброва Епоха мертвонароджених, книга донеччанина Бунтовського і колишнього одесита Калашникова Незалежна Україна. Крах проекту ", сказав Березін.  

Зі свого боку прес-секретар СБУ Марина Остапенко повідомила газеті, що ніякої заборони немає. "Наші співробітники сьогодні обов'язково поїдуть і куплять цю книгу. Потім передадуть на експертизу, яка з'ясує, чи закликають автори порушувати суверенітет України. Якщо відповідь буде позитивною, не виключаю, що буде порушено кримінальну справу", - говорить Остапенко.

Інформацію про заборону ввезення книг в Україну спростували і на митниці.

Коментуючи появу своєї скандальної книги, Березін завив, що Кремль йому "нічого не замовляв. Я як корінний мешканець України і колишній офіцер дуже стурбований процесами, які відбуваються в нашій країні, і втратою її обороноздатності. Своєю книгою я хотів у художній формі попередити про майбутні небезпеки".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь