Переключиться на мобильную версию

В Україну прибув заступник держсекретаря США

Сьогодні в Україну з офіційним візитом прибув перший заступник держсекретаря Сполучених Штатів Америки Джеймс Стайнберг.
Перший заступник держсекретаря Сполучених Штатів Америки Джеймс Стайнберг
Перший заступник держсекретаря Сполучених Штатів Америки Джеймс Стайнберг
cache.daylife.com

Під час свого візиту завтра, 27 квітня, Стайнберг планує зустрітися з вищим керівництвом України, зокрема, з Президентом Віктором Ющенком, прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, головою Верховної Ради Володимиром Литвином та представниками Партії регіонів.  

В  інтерв’ю УНІАН Стайнберг повідомив, що ціль його приїзду – підтвердити, яку цінність керівництво Америки надає стосункам США з Україною. "Підкреслити наміри президента Барака Обами підтримати та розвинути той рівень співпраці, який ми маємо", – сказав заступник держсекретаря США.  

На запитання кореспондента, які його очікування від зустрічей з українською владою, він відповів, що перш за все, хотів би почути з перших вуст від наших лідерів про ті виклики, проблеми, які, як вони вважають, сьогодні постали перед ними і яким чином, на їхню думку, можна було б працювати Україні та США разом, аби дати відповідь на ці виклики не тільки в Україні, але й  в регіоні і цілому світі.

"Ми знаємо, що Україна, як і весь світ, повинна вирішити серйозні проблеми, що викликані світовою економічною кризою. І дуже важливо для всіх нас налагодити спільну працю, аби ефективно подолати ці проблеми. Я старатимусь передати твердий намір США продовжувати підтримувати розвиток демократії в Україні, продовжувати підтримувати безпеку Україні в цьому важливому регіоні світу", – зазначив Стайнберг.

Після обрання Обами президентом США візит Стайнберга в Україну – це поки найвищий за рівнем візит представника американської влади.

Стайнберг також додав, що перш за все хотів би зі своїм колегою Девідом Ліптоном, який представляє Білий Дім, конкретно поговорити про економічні питання, що зараз стоять на порядку денному, зокрема, щодо співпраці України з МВФ, а також щодо угоди з ЄС про транзит енергоресурсів.   

"Я також би хотів поговорити з вашими лідерами про те, як Україна працює над виконанням щорічної національної програми щодо НАТО. Маю намір довідатися, як можна допомогти, аби підтримувати відповідний темп цієї програми", – зазначив він.

Крім того, Стайнберг має намір під час зустрічі з українським керівництвом висловити вдячність за внесок України в миротворчі операції в Афганістані, Іраку, Африці.   

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь