Переключиться на мобильную версию

Українсько-польський кордон готовий до малого прикордонного руху

Співробітники української та польської прикордонної служби заявили, що повністю готові до впровадження малого прикордонного руху на ділянці українсько-польського кордону, повідомляє Німецька хвиля.
Прикордонники рапортують про готовність до впровадження малого прикордонного руху
Прикордонники рапортують про готовність до впровадження малого прикордонного руху
tsn.ua

Зокрема, за словами керівника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби, генерал-лейтенанта Артура Горбенка, український кордон забезпечений технічними та інформаційними засобами, необхідними для ретельного та оперативного контролю ситуації на кордоні.

"Усі 12 пунктів пропуску, з огляду на залізничні, готові до обслуговування учасників малого прикордонного руху, але вирішення цього питання лежить в компетенції урядів двох країн", - додав він.

У свою чергу комендант пункту пропуску Корчева Домінік Трач також підтвердив технічну готовність польської ділянки кордону до впровадження малого прикордонного руху.

Технічне забезпечення кордону на прикладі міжнародного пункту пропуску Краковець-Корчева продемонстрували представникам консульств 17 європейських країн.

Дипломати також цікавилися процесом екстрадиції затриманих нелегалів, поведінкою в разі виявлення підроблених документів, а також обговорювали можливість більш тісного обміну інформацією між консульствами та прикордонниками.

Нагадаємо, кілька днів тому Президент України Віктор Ющенко зажадав вирішити проблему з чергами на українсько-польському кордоні. Ющенку повідомили, що водії змушені чекати митного оформлення транспортних засобів і товарів більше доби.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь