Переключиться на мобильную версию

У Києві розробка ДПТ активізується після затвердження генплану міста

Головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища прогнозує активізацію розробки детальних планів територій (ДПТ) столиці після затвердження Київрадою нового генплану розвитку Києва до 2025 року.
Київрада затвердить новий Генеральний план
Київрада затвердить новий Генеральний план
folk.in.ua

"Коли наприкінці 2010 р. Київрада затвердить новий Генеральний план, вся територія міста потребуватиме деталізації. І тоді ми впритул приступимо до роботи над ДПТ", - заявив виконуючий обов'язки начальника управління Сергій Броневицький.

Зараз, коли триває робота над підготовкою нового генплану міста, недоцільно витрачати бюджетні кошти на розробку ДПТ, вважає Броневицький.

Броневицький: Коли наприкінці 2010 р. Київрада затвердить новий Генеральний план, вся територія міста потребуватиме деталізації. І тоді ми впритул приступимо до роботи над ДПТ

Однак Броневицький впевнений, що затверджені раніше ДПТ і старий генплан будуть використовуватися в якості вихідних матеріалів при розробці нового генплану.

Нагадаємо, в лютому цього року Київська міська державна адміністрація винесла на розгляд профільної комісії Київради програму-завдання щодо розробки генерального плану розвитку Києва і його приміської зони до 2025 року.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь