Переключиться на мобильную версию

У 2009-2015 роках українська молодь активно вивчатиме історію та національну культуру

Протягом 2009-2015 років в Україні проводитиметься всеукраїнська молодіжна акція Пам'ятати. Відродити. Зберегти, спрямована на виховання у молоді поваги до національних історичних і культурних цінностей та на реалізацію молодіжних ініціатив у трудовій сфе.
Українська молодь активно вивчатиме історію та національну культуру
Українська молодь активно вивчатиме історію та національну культуру
leopolis.lviv.net

Про це йдеться в указі Президента України Віктора Ющенка Про проведення Всеукраїнської молодіжної акції Пам'ятати. Відродити. Зберегти, текст якого розміщений на офіційному сайті глави держави.

Згідно з указом, Кабінет міністрів України має затвердити до 1 червня 2009 року план заходів щодо організації та проведення всеукраїнської акції.

Акція буде передбачати проведення серед учнівської та студентської молоді освітньої, інформаційної роботи з вивчення, популяризації національної історії та культурної спадщини, ознайомлення з об'єктами культурної спадщини місцевого значення; залучення учнів та студентів до науково-дослідної, пошукової діяльності щодо виявлення та вивчення невідомих сторінок історії та культури свого рідного краю.

Крім того, повинна бути запланована організація відвідування учнівською та студентською молоддю екскурсійних, туристичних маршрутів по місцях, пов'язаних з історією та культурою українського народу, походів дорогами військової слави; забезпечення захисту, збереження, утримання і відповідного використання об'єктів пам'ятників культурної спадщини, зокрема, проведення необхідних ремонтних та реставраційних робіт таких об'єктів, залучення в установленому порядку учнівської та студентської молоді до виконання дослідних і відповідних охоронних робіт на територіях історико-культурних, етнографічних, природних заповідників, парків, музеїв, меморіальних комплексів тощо.

Президент також доручив Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити розвиток мережі та підтримку діяльності молодіжних центрів праці; розробити і затвердити регіональні плани заходів, пов'язаних з організацією та проведенням всеукраїнської акції.

Нагадаємо, у квітні робочою групою Міністерства освіти і науки України був підготовлений проект концепції націонал-патріотичного виховання студентської молоді.

В Україні 2009 рік оголошений Роком молоді.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь