Переключиться на мобильную версию

Епідемія свинячого грипу: В Борисполі пасажирів із Північної Америки відсилатимуть на дезінфекцію

У міжнародному аеропорту Бориспіль з 28 квітня заплановано ввести комплексні заходи для попередження проникнення у країну вірусу свинячого грипу.
Бориспіль посилює контроль щодо пасажирів, які прибуватимуть зі зон епідемії свинячого грипу
Бориспіль посилює контроль щодо пасажирів, які прибуватимуть зі зон епідемії свинячого грипу
clipnews.info

"Зараз триває підготовка наказів, які окреслять конкретні дії", - повідомили агентству в Міністерстві транспорту і зв'язку.

Як зазначили у відомстві, на даний момент в аеропорту триває санітарна обробка літальних засобів, а починаючи від завтрашнього дня до пасажирів, які прилітають з Північної Америки, будуть застосовуватися окремі дезінфікуючі заходи.

В авіакомпанії АероСвіт - Українські авіалінії, що здійснює перельоти з Києва до Торонто (Канада) і  до Нью-Йорка (США), агентству повідомили, що вже отримали листа від головного санітарного лікаря України на повітряному транспорті з вказівками щодо порядку роботи на літальних засобах.

Так, зокрема, авіакомпанія повинна буде забезпечити санітарну обробку салонів літаків засобами санітарного захисту екіпажу літака, а також інформувати аеропорт у разі виявлення у пасажирів небезпечних симптомів мінімум за півгодини до посадки.

Нагадаємо, сьогодні Україна заборонила ввезення живих свиней та свинини зі США, Мексики, Нової Зеландії і Канади, де зафіксовано спалах захворювання на свинячий грип.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь