Переключиться на мобильную версию

Ремонт Московської площі в Києві можуть перенести на рік через відсутність коштів

Київська влада може перенести завершення реконструкції Московської площі на наступний рік через брак коштів, повідомляє газета Сегодня.
Київська влада може перенести завершення реконструкції Московської площі
Київська влада може перенести завершення реконструкції Московської площі
archunion.com.ua

Цю інформацію підтвердив виконуючий обов'язки голови КМДА Анатолій Голубченко.

За словами Голубченка, в цьому році на реконструкцію площі виділили 2 млн. грн., а ця сума є лише 1% від потреби, пише Сегодня.

"Реально Московська і не фінансувалася. Хоча роботи не припинено, і ми просимо будівельників будувати і записуємо це в борг. Є два доручення прем'єра. Я думаю, як тільки Мінфін виконає це доручення, ми зможемо профінансувати й метрополітен, і головний каналізаційний колектор, і Московську площу ", сказав Голубченко.

Однак фінансування від держави, за словами в.о. голови КМДА, у цьому році поки що не очікується.

Голубченко: Ми планували здати об'єкт уже в цьому році. Однак коштів не вистачає. Тому завершення, можливо, перейде на наступний рік

"Ми планували здати об'єкт вже в цьому році. Однак коштів не вистачає. Тому завершення, можливо, перейде на наступний рік", сказав Голубченко.

Можливий зрив відкриття площі, на яку зав'язані дорожні потоки міста, підтверджують також у Київавтодорі. За словами гендиректора корпорації Георгія Глинського, будівельники працюють за "залишковим принципом", однак брак коштів із кожним днем відчувається все гостріше.

"Нас рятують раніше сплачені поставки будматеріалів, металу і комплектуючих, так як зараз вже потрібно перераховувати кошти за нові. Ось цих живих грошей, саме і не вистачає", говорить Глинський. За його словами, для закінчення усіх робіт на Московській площі необхідно ще 226 млн. грн.

Глинський: Нас рятують раніше сплачені поставки будматеріалів, металу і комплектуючих, так як зараз вже потрібно перераховувати кошти за нові. Ось цих живих грошей, саме і не вистачає

Нагадаємо, що комунальне підприємство Київавтодор заявило про плани завершити реконструкцію у Києві Московської площі до кінця цього року.

Як повідомлялося 27 квітня, Київська влада затвердила програму проведення заходів до Дня Перемоги і виділила з бюджету Києва 186 млн. грн. на її здійснення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь