Переключиться на мобильную версию

Кабмін дав два місяці, щоб позбутися від контрабандних мобільних

Уряд дає два місяці на реалізацію незаконно ввезених в Україну мобільних телефонів. Після закінчення перехідного терміну продати контрабандні телефони буде неможливо.
Кабмін прагне позбутися від контрабандних мобільних
Кабмін прагне позбутися від контрабандних мобільних
tymoshenko.com.ua

Про це заявив сьогодні на презентації інформаційної системи обліку мобільних телефонів на території України перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов.

Він зазначив, що "це - не просто чергове відкриття державного об'єкта", "фактично, ми переводимо боротьбу з контрабандою на новий інтелектуальний рівень".

За даними Турчинова, сьогодні однією із головних проблем є контрабанда мобільних телефонів в Україну. Як зазначив віце-прем'єр, 80% телефонів ввозиться на територію країни нелегально. Однак, за його словами, не тільки проблема контрабанди є важливою для мобільного ринку, захист від контрабанди - це один із заходів, що дозволить підвищити надходження до бюджету.

За словами Турчинова, запуск системи призведе до того, що "повністю зникне мотивація у крадіжці мобільних телефонів".

Як наголосив віце-прем'єр, введення в дію системи дозволить захистити українського споживача від неякісної та контрафактної продукції.

Система включається в роботу не одразу, "ми зробили перехідний період протягом двох місяців, щоб реалізаторам можна було продати вже ввезені телефони", повідомив Турчинов.

Водночас, за його словами, коли закінчиться перехідний період, реалізувати незаконно ввезені телефони в Україні буде не можливо.

Як повідомлялося, за даними Держмитниці України, в країну у 2008 року офіційно ввезено 671 тис. мобільних телефонів, при цьому 80% ввозиться нелегально, "чорно".

7 квітня повідомлялося, що усі власники мобільних телефонів, що нелегально ввезено в Україну (таких в Україні до 80%) повинні легалізувати їх. Вже наступного дня стало відомо, що масового відключення мобільних телефонів, які ввезено в Україну до вересня 2009 року, не буде.

А 9 квітня голова Держмитслужби України заявив, що вже можна говорити про часткове виведення ринку мобільних телефонів із тіні.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь