Переключиться на мобильную версию

Ющенко підписав зміни до законів про діяльність Держспецзв'язку

Президент України Віктор Ющенко підписав закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.
Президент підписав зміни до законів про діяльність Держспецзв'язку
Президент підписав зміни до законів про діяльність Держспецзв'язку
president.gov.ua

Документ оприлюднено на офіційному сайті Президента.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла цей закон 19 березня. Законодавчий акт спрямований на узгодження та приведення у відповідність із прийнятим Верховною Радою законом Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України низки законів України, які стосуються захисту інформації, а також поширення норм деяких законодавчих актів, які в основному стосуються соціального захисту, на осіб рядового і начальницького складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Крім цього, передбачається встановлення адміністративної відповідальності за невиконання законних вимог посадових осіб Держспецзв'язку або створення перешкод для здійснення їх діяльності.

Зі вступом закону в силу осіб рядового і начальницького складу Держспецзв'язку буде віднесене до переліку осіб, щодо яких виправні роботи не застосовуються.

Нагадаємо, учора, 27 квітня, повідомлялося, що Президент підписав закон, який суттєво збільшує ставки акцизного збору на кріплені та ігристі вина, етиловий спирт і лікеро-горілчані вироби, а також на дизельне паливо.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь