Переключиться на мобильную версию

У Кіровоградській області затримали вантажівку з підробленою горілкою

У Кіровоградській області співробітники облуправління податкової міліції ДПА та МВС на автошляху Стрий - Знаменка затримали автомобіль марки Renault, який перевозив вантаж підробленої горілки марки Пшенична. Орієнтовна вартість вантажу - 340 000 гривень.
Орієнтовна вартість вантажу - 340 000 гривень
Орієнтовна вартість вантажу - 340 000 гривень
magnolia-tv.com

Як повідомили в управлінні податкової міліції в Кіровоградській області, згідно з супровідними документами, автомобіль перевозив з Дніпропетровської в Рівненську область горілку в скляних пляшках місткістю 0,5 л. кожна, загальною кількістю 22,5 тисяч штук.

У ході перевірки встановлено, що товарно-транспортна накладна не відповідає вимогам нормативних документів, сертифікат відповідності не завірений мокрою печаткою, відсутнє посвідчення про якість алкогольних напоїв та копії ліцензій на право торгівлі лікеро-горілчаними виробами.

Результати досліджень науково-дослідного інституту судових експертиз засвідчили, що вилучена рідина є алкогольним напоєм кустарного виробництва. За своїми фізико-хімічними показниками вона не відповідає вимогам Держстандарту.

Також судово-медична експертиза визначила, що рідина є небезпечною для здоров'я людини, оскільки вміст супутніх сивушних масел перевищує встановлену норму. Акцизні марки, наклеєно на пляшки, - з явними ознаками підробки.

Продукцію вилучено з незаконного обігу і вона знаходиться на відповідальному зберіганні. За даним фактом проводиться перевірка.

Усього з початку нинішнього року співробітниками податкової міліції ДПА в області вилучено з незаконного обігу 11,9 тисяч літрів лікеро-горілчаних виробів на загальну суму понад 350 тисяч гривень.

Нагадаємо, в березні в Тернопільській області вилучили майже 100 бочок спирту, а в Черкаській - 275 тисяч пляшок фальсифікованої горілки.

Наприкінці лютого Податкова міліція України ліквідувала тіньову гіпермережу з виготовлення та збуту алкогольного фальсифікату, яка діяла в декількох регіонах країни - податківці вилучили алкогольний фальсифікат на 47 мільйонів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь