Переключиться на мобильную версию

Фракція БЮТ у Київраді вважає передачу будинку на Андріївському узвозі незаконною

Київрада передала будівлю на Андріївському узвозі, 5/31 у Подільському районі Музею мистецтва та археології Середземномор'я та Близького сходу. Відповідне рішення Київрада ухвалила на сесії 23 квітня, включивши його до порядку денного з голосу, без наяв.
Одну із будівель Андріївського узвозу заплановано віддати для Музею мистецтва та археології Середземномор'я та Близького сходу
Одну із будівель Андріївського узвозу заплановано віддати для Музею мистецтва та археології Середземномор'я та Близького сходу
klymenko.data-tec.net
У БЮТ наголосили, що питання про передачу будівлі даному музеєві не розглядала профільна комісія Київради - з питань культури та мистецтва.

Крім того, за даними блоку, будинок належить державному історико-архітектурному заповіднику Стародавній Київ, створеному Київрадою у вересні 2003 року та ліквідованому через недоцільність існування у травні 2004 року.

"Оперативність та рішучість, з якою було надано приміщення для, судячи із назви, не найактуальнішого для Києва музею, вселяє сподівання, що є підстави для чуток, нібито дане приміщення передано за особистою вказівкою президента і в ньому буде інший музей - бджільництва", - заявив голова комісії з питань культури, депутат БЮТ Олександр Бригинець.

Блок також зазначає, що Музей мистецтва та археології Середземномор'я та Близького сходу є новоствореним, але не уточнює, який орган влади його створив.

Нагадаємо, що на початку квітня цього року Київська міськрада відмовився скасувати на вимогу Генпрокуратури своє рішення від 2 жовтня минулого року про передачу церкви Спаса на Берестові від Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі Української православної церкви Московського патріархату.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь