Переключиться на мобильную версию

Путін може підняти питання про нову ціну на газ - Черномирдін

Посол РФ в Україні Віктор Черномирдін в інтерв'ю виданню Известия в Украине припустив, що під час сьогоднішньої зустрічі прем'єрів Росії та України Володимира Путіна і Юлії Тимошенко буде піднято питання про збільшення ціни на газ.

Коментуючи можливість перегляду під час переговорів ціни газу для України, Черномирдін сказав: "Це можливо. Але тільки в сторону збільшення. Це дуже непроста проблема, і ніхто з ходу вам не скаже що, як і коли зміниться".

Російський посол додав, що ціни на газ будуть залежати від світової кон'юнктури. "На початку 2009 року вартість газу для України була 450 доларів за тисячу кубометрів, сьогодні це вже інша цифра, бо змінилися ціни на нафту. Буде зростати ціна на нафту - буде зростати і ціна на газ. Причому, не тільки для України", - зазначив Черномирдін.

Крім того, посол РФ заявив, що не володіє інформацією про надання Україні російського кредиту. "Не можу сказати, чи буде Україна знову просити цей кредит чи не буде. Може, їй вже і не потрібно", - сказав посол Известиям в Украине..

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України прилетіла до Москви ввечері 28 квітня. Сьогодні вона зустрінеться з прем'єром Російської Федерації Володимиром Путіним. Раніше Тимошенко заявляла, що під час поїздки до Москви обговорить питання скорочення обсягів закупівлі газу Нафтогазом у Газпрому.

За матеріалами: Известия

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь