Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Партія регіонів має намір найняти американських і російських політтехнологів

Партія регіонів має намір на майбутніх парламентських виборах скористатися послугами російських та американських політтехнологів, зокрема Пола Манафорта, котрий вже працював з ними. Про це в інтерв'ю виданню Дело повідомив Борис Колесніков.
Регіонали мають намір також найняти команду російських політологів
Регіонали мають намір також найняти команду російських політологів
ya2008.com.ua

"Я думаю, що будемо. Якщо ви маєте на увазі Пола Манафорта (американський консультант Януковича та Партії регіонів), він працює з нами із 2005 року. Ми зайняли перше місце на виборах 2006 року з дуже великим відривом і набрали ще більше відсотків у 2007 році. Думаю, на цих виборах теж будемо його залучати", - заявив Колесніков газеті  Дело.

Він додав, що регіонали мають намір також найняти команду російських політологів.

За словами Колеснікова, "у росіян найкращі знімальні групи, аналітика, слов'янська ментальність. В Україні немає жодної знімальної групи такого рівня. Це не політтехнологи, а режисери, художники-постановники".

Як повідомлялося, в 2007 році послугами американських політологів користувалася як Партія регіонів, так і БЮТ. Крім того, політологи США працювали з Президентом Віктором Ющенком. Зокрема, Юлія Тимошенко співпрацювала з командою, яку очолював ветеран Білого Дому Джой Локхарт, послуги якого коштували близько 200 тисяч доларів на місяць. Віктор Янукович, за оцінками експертів, витрачав у 2007 році на послуги політтехнологів 150 тисяч доларів на місяць, Президент України Віктор Ющенко -100 тисяч.

Пол Манафорт, який працював з Януковичем, відомий тим, що 25 років пропрацював на диктаторів, зокрема, вів виборчу кампанію президента Філіппін Фердинанда Маркоса, аргентинської армії в часи "аргентинської революції" у 80-х.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь