Переключиться на мобильную версию

Влада визначила місця, де кияни зможуть смажити шашлики

Київська влада облаштувала 40 зон відпочинку у міських та приміських лісопаркових господарствах столиці у зв'язку із наближенням травневих свят, пише муніципальна газета Хрещатик.
Київська влада облаштувала 40 зон відпочинку
Київська влада облаштувала 40 зон відпочинку
aimaster.ru

У цілому, в цьому році вдалося підготувати територій на п'ять тисяч гектарів більше, ніж у минулому, повідомляє видання.

Зокрема, зони відпочинку облаштували наступними лісопарковими меблями: стільцями, столиками, хатинками і контейнерами для сміття. За словами працівників КО Київзеленбуду, там, де є можливість, з'явилися ігрові майданчики.

За словами заступника генерального директора КО Київзеленбуд Олега Лукаша, зони відпочинку розташовано в межах максимального доступу городян: уздовж вулиць, які безпосередньо межують з лісом, автомобільних доріг, які ведуть до Києва.

Лукаш: Зони відпочинку розташовано в межах максимального доступу городян: уздовж вулиць, які безпосередньо межують з лісом, автомобільних доріг, що ведуть до Києва

На облаштування однієї такої зони відпочинку влада столиці повинна виділити з міського бюджету від 7 до 10 тисяч гривень, залежно від її розмірів та меблів. Кошти також виділяються на витрати на утримання зони в належному стані.

Зони масового відпочинку в Києві влада розширює щороку. В даний час триває розробка програми створення буферних парків у лісництві, повідомляє муніципальне видання.

Як повідомлялося раніше, 27 квітня, Головне управління з контролю над благоустроєм Київської міськдержадміністрації планує підготувати до літнього сезону 12 пляжів і 35 зон відпочинку біля столичних водойм.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь