Переключиться на мобильную версию

У Секретаріаті Президента переконані, що КС зобов'язав коаліцію внести кандидатуру прем'єра

Представник Президента України у КС Марина Ставнійчук вважає, що своїм рішенням Конституційний Суд постановив, що нова коаліція повинна вносити Президенту на розгляд кандидатуру прем'єр-міністра.
Суперечки навколо рішення КС
Суперечки навколо рішення КС
АР

Про це вона заявила сьогодні, 30 квітня, після оголошення рішення КС за поданням Віктора Ющенка щодо обов'язків коаліції подавати кандидатуру прем'єр-міністра Президенту.

"На наше глибоке переконання, Конституційний Суд підтвердив ту позицію, яку чітко зазначено в частині 8 статті 83 Конституції України, яка говорить про те, що коаліція, яку сформовано за результатами виборів, а також в результаті припинення діяльності попередньої коаліції, вносить Президенту України кандидатуру прем'єр-міністра та кандидатури до складу уряду", - сказала Ставнійчук.

За її словами, рішення КС підтвердило, що коаліція депутатських фракцій при її формуванні має свою основну мету - формування уряду.

Ставнійчук переконана, що виходячи з цього жодних питань щодо того, хто виграв, а хто програв не може виникати, бо Конституційний Суд підтвердив усі позиції, які були в попередніх рішеннях КС.

Як повідомлялося, сьогодні, 30 квітня, КС оприлюднив рішення за поданням Президента щодо формування уряду після створення нової коаліції. Згідно із прийнятим рішенням, внесення пропозицій Президенту України щодо кандидатури прем'єр-міністра України, а також згідно із Конституцією України - щодо кандидатур до складу Кабінету Міністрів відноситься виключно до повноважень коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь