Переключиться на мобильную версию

У блогосфері створюють і розвінчують міфи про свинячий грип

Блогосфера продовжує активно обговорювати епідемію свинячого грипу. Можна дізнатися, що маска - слабкий захист від вірусу, свинину можна їсти спокійно, а сама епідемія може виявитися проектом американських фармацевтів.
Блогери: Апокаліпсису чекати не варто
Блогери: Апокаліпсису чекати не варто
АР
Так, користувач vladmradio підштовхнув блогера Сергія Стіллавіна до думки про те, що епідемія свинячого грипу створена фармацевтичною корпорацією штучно з метою отримати надприбутки.

Автор наводить на доказ своєї теорії березневий матеріал публіциста Сергія Діброва про те, що фармацевтична компанія Baxter була помічена в підозрілих експериментах по схрещуванню штамів вірусу грипу людського й тваринного походження, що може бути особливо небезпечним у загальногуманітарних масштабах. Експериментальні зразки було розіслано в партнерські лабораторії 18 країн, причому, без будь-яких необхідних у таких випадках приміток. На момент виявлення даного факту зразки були вилучені, а лабораторні працівники отримали жорсткий карантин і їм зробили вакцинації противірусними препаратами. У європейській ліберальній пресі шуму не вийшло - повідомлення на цю тему почали просто вилучати.

Далі автор зазначає, що корпорація Baxter зараз, як повідомляє Chikago breaking news, бере активну участь у боротьбі з поширенням епідемії у вогнищі спалаху вірусу - Мексиці, що може послужити підтвердженням того, що вони замішані у створенні й поширенні вірусу з метою подальшого продажу засобів для його придушення. Під кінець автор висловлює побоювання стосовно того, що філії Baxter представлені в Росії та Україні.

У свою чергу, користувач botalex не шукає винних, а просто намагається розставити деякі крапки над i.

Він пише, що свинячий грип, на відміну від пташиного, навчився передаватися від людини до людини. Зате він менш вірулентний - якщо зараження H5N1 призводить до смерті більш ніж 50% пацієнтів, то свинячий H1N1 дозволяє більшості пацієнтів одужати.

Масової епідемії або навіть пандемії, стверджує botalex, не уникнути, однак завдяки розвитку медицини та фармацевтики, плодами якого не могли скористатися мільйони жертв Іспанки в 1918-19 роках, "апокаліпсису чекати не доводиться".

Блогер нагадує, що вірус не передається свинями, а тим більше через м'ясо, яке пройшло термічну обробку, тому заборона на постачання м'яса з Мексики і США невмотивована. Однак botalex все-таки радить уникати контактів зі свинями та частіше мити руки.

Автор також зазначає, що звичайна маска не захистить від вірусу, а допоможе тільки не передати його іншим людям у випадку, якщо ви заразилися.

Нагадаємо, Корреспондент.net склав коротку інструкцію по запобіганню зараження і захворювання свинячих грипом, опираючись на рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я, Центру контролю і профілактики захворювань в Атланті, Федерального агентства Бельгії з безпеки продовольчої мережі, Россільгоспнагляду, санітарних лікарів і Міністерств охорони здоров'я України, Росії та США.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь