Переключиться на мобильную версию

Дослідження: середньостатистична українська сім'я 50% домашнього бюджету витрачає на їжу

46-мільйонна Україна посідає останнє місце серед 10 країн Східної Європи за рівнем витрат на домашнє господарство, а 2-мільйонна Словенія - перша.
uaprom.net
uaprom.net
Дані соцопитувань свідчать, що українці стали економити на їжі

Про це свідчать результати дослідження RegioPlan Consulting, повідомляє TVN24.

Так, середньостатистична родина в Словенії на ведення домашнього господарства витрачає в рік 21 тис. євро в порівнянні з 2,5 тисячами євро, які витрачає середня сім'я України.

Після Словенії серед країн Східної Європи більше всього на домашнє господарство витрачають хорвати (12 тис. євро).

Шосте місце в рейтингу зайняла Польща з 11 тисячами євро витрат, за якою йдуть угорці, румуни, росіяни, болгари і останні - українці.

TVN24 не надав конкретних даних з видаткаів у цих країнах, а також місця в рейтингу з видатками в Чехії та Сербії.

Згідно із повідомленням, в Україні понад 50% витрат на домашнє господарство йдуть на продукти харчування, у той час, як словенці витрачають на їжу всього 17% усіх витрат.

Поляки на харчування витрачають близько 30% коштів свого домашнього бюджету, 20% на транспорт, і 10% - на оплату комунальних послуг.

Як зазначив представник RegioPlan Consulting, "частка витрат на харчування в загальних споживчих витратах є індикатором економічного розвитку і добробуту".

Між тим дані соцопитувань свідчать, що українці стали економити на їжі. Відповідно до соцопитування, проведеного в кінці січня - на початку лютого Національним інститутом стратегічних досліджень, третина українців економлять зараз на продуктах харчування, пише Smachno.ua.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь