Переключиться на мобильную версию

У Києві на Майдані Незалежності одночасно проходять три мітингу

У Києві на Майдані Незалежності одночасно тривають уже три першотравневі мітингу.
На Майдані Незалежності одночасно проводяться три акції з нагоди 1 травня
На Майдані Незалежності одночасно проводяться три акції з нагоди 1 травня
ligaspr.ru

До представників Комуністичної партії України та Федерації профспілок України на Майдані Незалежності приєдналася ПСПУ, партія Справедливість, партія Київська Русь, а також деякі інші громадські об'єднання. Демонстрація цієї політичної сили, пройшла від станції метро Арсенальна і також вийшла на головну площу столиці.

Це призвело до того, що на Майдані Незалежності одночасно проводяться три акції з нагоди 1 травня.

Відповідно,  ті, хто виступає від кожної організації, а також різний музичний супровід створюють несприятливу обстановку для учасників акцій.

Як повідомлялося раніше, сьогодні Федерація профспілок України планує провести акції протесту й святкові заходи в Києві.

Крім того, Київська міськдержадміністрація обмежила рух транспорту по вулиці Хрещатик 1 та 9 травня. Зокрема, рух буде обмежено 1 і 9 травня з 10:00 до 22:00 на ділянці від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького. Рух вирішили обмежити у зв'язку з проведенням у центрі Києва масових акцій та святкових заходів з нагоди міжнародного дня солідарності трудящих та Дня Перемоги, повідомляють у Київміськадміністрації.

Охорону громадського порядку під час першотравневих масових заходів у столиці будуть забезпечувати майже 2 тис. співробітників міліції.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь