Переключиться на мобильную версию

Свобода заявила, що зірвала конгрес русинів

Всеукраїнське об'єднання Свобода заявило, що не допустило проведення у п'ятницю в Ужгороді III Європейського конгресу підкарпатських русинів.
Свобода заявила, що зірвала конгрес русинів
Свобода заявила, що зірвала конгрес русинів
uk.wikipedia.org

1 травня у приміщенні Закарпатського обласного лялькового театру в Ужгороді планувалося проведення III Європейського конгресу підкарпатських русинів, повідомила Свобода. 


"Представники Свободи заблокували підходи до приміщення лялькового театру і трибуну так званого з'їзду з метою недопущення українофобських антидержавних закликів, прийняття псевдодекларацій, про незалежність", - заявили у партії. 

Представники Свободи заявили, що не допустили у зал до більшості русинів і комуністів, які вийшли їм на підтримку. "У залі зареєструвався лише 31 делегат", - зазначили у ВО Свобода. 

ВО Свобода також висловила стурбованість діями закарпатської міліції, "яка відверто потурала українофобії і порушенню Конституції" і закликала українську владу негайно навести порядок у Закарпатті. 

Разом з тим нагадаємо, що вчора, 30 квітня голова Сейму підкарпатських русинів протоієрей Дмитро Сидор заявив, що ІІІ Європейський конгрес підкарпатських русинів 1 травня не відбудеться через можливі провокації. 

За його словами, сьогодні 1 травня у приміщенні Закарпатського обласного лялькового театру в Ужгороді планувалося проведення ІІІ Європейського конгресу підкарпатських русинів, на який повинні були з'їхатися русини з усієї Європи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь