Переключиться на мобильную версию

85% віз до Канади українці отримують протягом доби

85% канадських віз видаються українським заявникам протягом доби без яких-небудь зайвих бюрократичних процедур, заявила в інтерв'ю Дзеркалу тижня генерал-губернатор Канади Мікаель Жан.
Ющенко і Жан поспілкувалися
Ющенко і Жан поспілкувалися
president.gov.ua

"Існуюча практика така, що фактично 85% віз сьогодні видаються майже автоматично. 85% заявників візу отримують протягом доби, 95% заявок від студентів оформляються теж досить швидко від 24 годин до двох тижнів, максимум. Таким чином, можливість подорожувати існує", - повідомила Жан. 


При цьому вона зазначила, що факт скасування українських віз для громадян Канади не передбачає зобов'язання Канади вводити відповідну практику щодо українців, але така можливість розглядається. 

"Якщо ж говорити про візи, то дійсно Україна скасувала їх для громадян Канади. Але практика в Канаді така, що взаємності у подібних питаннях у нас не існує", - заявила генерал-губернатор. 

Вона заявила, що Президент Ющенко підкреслював, що Канада повинна забезпечити принцип взаємності у видачі віз українцям. "Ми це питання розглянемо", - зазначила вона.

Жан особливо підкреслила бажання канадського уряду забезпечити можливість подорожей в Канаду для української молоді. 

"Ми сьогодні працюємо над угодою про забезпечення мобільності пересування саме молоді. Це буде сприяти зміцненню зв'язків між Україною і Канадою", - впевнена генерал-губернатор.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь