Переключиться на мобильную версию

МНС рекомендує українцям не їздити до країн, де виявлено грип A/H1N1

Міністерство з питань надзвичайних ситуацій рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до країн, де виявлені випадки захворювань на грип A/H1N1.
МНС рекомендує українцям не їздити до країн, де виявлено грип A/H1N1
МНС рекомендує українцям не їздити до країн, де виявлено грип A/H1N1
pictures.reuters.com

Про це  повідомили у прес-службі МНС України.

Якщо ж поїздку не можна перенести, то фахівці радять не відвідувати людних місць, уникати користування громадським транспортом, носити чотиришарову марлеву пов`язку або хірургічну маску.

Також МНС рекомендує мінімізувати контакти з хворими свинями. “Хоча немає чітких ознак, що наявні випадки захворювання людей на свинячий грип пов’язані з недавніми або теперішніми грипоподібними захворюваннями свиней, рекомендується мінімізувати контакти з хворими свинями і повідомляти відповідні медичні служби про хворих тварин. Більшість людей заражається через тривалий, тісний контакт з інфікованими свинями”, - підкреслюється в повідомленні.

Крім того, звертають увагу в МНС, у зв`язку з тим, що вірус грипу A/H1N1 передається переважно повітряно-крапельним шляхом, необхідно виконувати санітарно-протиепідемічний режим, передбачений при епідеміях респіраторних вірусних інфекцій.

Як повідомлялося, на сьогодні випадки зараження грипом A/H1N1 підтвердили США, Велика Британія, Ізраїль, Нова Зеландія, Канада, Іспанія, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Нідерланди, Данія, Франція, Гонконг та  Італія.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь