Переключиться на мобильную версию

У Севастополі сьогодні відкриється V Міжнародний фестиваль теле- і радіопрограм Перемогли разом

У Севастополі сьогодні відкривається V Міжнародний фестиваль теле- і радіопрограм Перемогли разом, присвячений 65-й річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників і 64-й річниці перемоги народу у Великій Вітчизняній війні.
У Севастополі сьогодні відкриється V Міжнародний фестиваль Перемогли разом
У Севастополі сьогодні відкриється V Міжнародний фестиваль Перемогли разом
mmr.net.ua

Як повідомив заступник голови оргкомітету фестивалю, генеральний директор Севастопольської регіональної державної телерадіокомпанії Олександр Скріпніченко, метою фестивалю є активізація висвітлення в ЗМІ величі подвигу народів країн антигітлерівської коаліції в розгромі фашистської Німеччини, сприяння військово-патріотичному вихованню молоді, її готовності протистояти будь-яким проявам екстремізму й тероризму, а також підвищенню професійної майстерності творчих працівників телебачення й радіо.

За інформацією Скріпніченка, до участі у фестивалі запрошені творчі групи Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України, ДТРК Всесвітня служба, Українське телебачення і радіомовлення, ДТРК Культура, усі обласні і регіональні державні телерадіокомпанії країни, недержавні телерадіокомпанії України, телерадіокомпанії із близького і далекого зарубіжжя, зокрема, з Азербайджану, Казахстану, Болгарії, Росії, Франції, Китаю, Узбекистану, Білорусі.

Журі фестивалю перегляне понад 120 робіт у таких номінаціях: Цих днів не стихне слава, Неприступний для ворогів (до 65-річчя визволення Севастополя), У війни не жіноче обличчя, Діти війни, Батьківщина. Честь. Обов’язок, Бойове братерство (до 20-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан), Світ без тероризму, Літопис великого подвигу.

Програмою фестивалю також передбачені творчі семінари, професійні дискусії, круглі столи тощо. Засновниками і організаторами фестивалю є Державний комітет телебачення і радіомовлення України, Міністерство оборони України, Севастопольська міська державна адміністрація, Севастопольська міська рада, Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія, Асоціація працівників ЗМІ України, Державний комітет України у справах ветеранів.

Фестиваль проводиться на базі Севастопольської регіональної державної телерадіокомпанії з 2005 року. Зокрема, у минулому, IV фестивалі Перемогли разом брали участь телерадіоорганізації з більшості країн СНД, Латвії, Польщі, Румунії, Болгарії, Чехії, Словаччини, Китаю. Усі вони виступили інформаційними спонсорами фестивалю

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь