Переключиться на мобильную версию

У Львові завідувач дитсадка відмовилася від наліпок щодо захисту української мови

Львівська міська організація Свобода вимагає створити комісію та провести службове розслідування поведінки завідувача дитсадка № 163 на вул. Симоненка, 16. Причиною такого звернення стало те, що завідувач дитячого закладу у "вкрай грубій формі відмовила.
В одному із дитсадків Львова завідувач відмовилася від наліпок Свободи
В одному із дитсадків Львова завідувач відмовилася від наліпок Свободи
parents.su

Про це під час сесії Львівської міськради повідомив депутат, голова ЛІР ВО Свобода Іван Гринда.

За словами свободівців, вони розповсюджували плакати та наліпки Будемо говорити правильно і красиво по всіх львівських дитсадках. І скрізь таку акцію сприймали позитивно, крім одного дитячого закладу.

Як розповів Гринда, завідувачка дитсадка № 163 відмовилася взяти плакат для дітей, проігнорувавши лист депутата та начальника управління освіти Львівської міськради.

Свободівець розповів, що зазначена акція мала виключно просвітницький характер щодо захисту української мови. Депутат вимагає, щоб комісія також розглянула питання доцільності перебування завідувача дитсадка на даній посаді.

Як повідомлялося, у Севастополі на сьогоднішній день потреба у навчанні дітей українською мовою складає близько 6%, тоді коли шкіл і класів, що надають таку можливість, є лише 3%.

За матеріалами: ЗІК

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь