Переключиться на мобильную версию

Загибель екс-депутата від БЮТ у Непалі: нові подробиці

Екс-народний депутат України Ігор Пилипчук загинув у Непалі у результаті нещасного випадку. Про це повідомило компетентне джерело у Головному управлінні з боротьби із організованою злочинністю МВС України.
При сходженні Ігор Пилипчук знімав краєвиди на відеокамеру, раптово обірвалася мотузка…
При сходженні Ігор Пилипчук знімав краєвиди на відеокамеру, раптово обірвалася мотузка…
postup.brama.com

За даними джерела, 22 квітня Пилипчук у складі групи українців з 9 осіб поїхав у Непал. У даній країні українці планували здійснити сходження на гору, встановити на ній український прапор, а також провести товариський матч із міні-футболу, присвячений Кубку УЄФА.

"При сходженні Ігор Пилипчук знімав краєвиди на відеокамеру, раптово обірвалася мотузка, і він впав із гори. Що саме трапилося зі спорядженням - поки що невідомо, але ми отримали інформацію про те, що це виключно нещасний випадок", - проінформувало джерело.

Разом із тим у прес-службі ГУБОЗ МВС України заявили, що офіційну інформацію про обставини трагічної смерті Пилипчука оприлюднить Міністерство закордонних справ України.

Згідно з інформацією прес-служби, Пилипчук протягом останніх шести місяців перебував у кадровому резерві МВС".

Водночас, як повідомили у прес-службі МЗС України, на даний час міністерство перевіряє інформацію про загибель у Непалі колишнього народного депутата Пилипчука.

Як повідомлялося, у 1998 році Пилипчука обрали депутатом Верховної Ради України, він входив до фракції БЮТ. У парламенті обіймав посаду голови комітету з питань боротьби із організованою злочинністю та корупцією, а також очолював міжпарламентську групу Україна-Польща.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь