Переключиться на мобильную версию

Суд заборонив використання у Прилуках прапорів СРСР на 9 травня

За позовом Чернігівської обласної організації всеукраїнського об'єднання Свобода суд заборонив використання у Прилуцькому районі радянських символів під час святкування Дня Перемоги.
У Прилуках заборонено прапори СРСР у День перемоги
У Прилуках заборонено прапори СРСР у День перемоги
goldensphere.ru
Як повідомили у прес-службі ВО Свобода, Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області за позовом обласної організації об'єднання зупинив дію рішення райради Про використання символіки часів Великої Вітчизняної війни у день державного свята Дня Перемоги, прийнятого 15 квітня.

Чернігівська обласна організація Свобода звернулася з приводу цього до Чернігівської обласної прокуратури, а також до Прилуцького міськрайонного суду.

Поки прокуратура області здійснює перевірку за заявою Свободи, міськрайонний суд прийняв адміністративний позов ВО і зупинив дію рішення райради Про використання символіки часів Великої Вітчизняної війни у день державного свята - День Перемоги.

Суд заборонив Прилуцькій райраді та усім суб'єктам, які перелічені у його рішенні, здійснювати будь-які дії, спрямовані на повне або часткове виконання зазначеного рішення до вступу в законну силу рішення Прилуцького міськрайсуду у цій справі.

5 травня 2009 року документи будуть передані до Державної виконавчої служби.

Як повідомлялося, голова Донецької обласної ради Анатолій Близнюк пообіцяв, що у Донецькій області у День перемоги на офіційних будівлях буде вивішено червоні прапори.

Щороку 9 травня, у День Перемоги, на будинках місцевих рад Миколаївської області поряд із державним прапором України вивішуватимуть червоний прапор зі символікою Великої Вітчизняної війни.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь