Переключиться на мобильную версию

Молдавани намагалися перевезти в Україну зброю в хлібі

У суботу, 2 травня, на кордоні з Молдовою працівники пункту пропуску Долинське виявили зброю, яку заховали в буханець хліба.
У хлібі виявився газовий пістолет
У хлібі виявився газовий пістолет
Фото прес-служби Держприкордонслужби

Про це повідомили в прес-службі Держприкордонслужби.

Контрабанду везли рейсовим автобусом Бельци-Рені, за кермом якого був 60-річний молдаванин. Ікарус прямував смугою спрощеного контролю "зелений коридор".

Під час огляду транспортного засобу спільною прикордонно-митною групою, на багажне відділення спрацював прикордонний собака. При поглибленому огляді пес вказав на одну із господарських сумок, що перебувала в багажному відсіку автобуса.

У сумці знаходилися дві пари джинсів, дві пляшки вина, светр і буханець домашнього хліба. Вага буханця здалася прикордонникам підозрілою. Поламавши хліб, оглядова група виявила, що замість хлібної м’яку́шки в ньому знаходиться замотаний в поліетиленовий пакет газовий пістолет марки Voltran-99 калібру 9мм із приєднаним магазином і 4 патронами в ньому.

Водій автобуса, 60-річний громадянин Молдови, заявив, що цю сумку йому передав юнак на автовокзалі в смт Вулканешти і попросив довезти до міста Рені, де на автовокзалі її повинен забрати чоловік.

Прикордонники одразу ж повідомили про те, що трапилося, представникам райвідділу УМВС. Після їх прибуття і складання процесуально-адміністративних документів, вилучені прикордонниками зброю та патрони передали митникам.

Цього ж дня, 2 травня, у пункті пропуску Маяки під час огляду рейсового автобуса сполученням Одеса-Кишинів прикордонний пес спрацював на сумку одного із пасажирів - 22-річного громадянина Молдови.

При огляді вмісту сумки, крім особистих речей власника там було також виявлено пневматичний пістолет марки Вальтер калібру 4,5 мм, 750 металевих кульок для стрільби та 7 балонів для зарядження.

При заповненні митної декларації молдаванин не вніс в неї пістолет і перед самим оглядом на пропозицію усно оголосити про речі, які не зазначено у декларації, теж не відгукнувся.

Коли зброю виявили, власник заявив, що забув про те, що вона у нього з собою. Зброю було вилучено прикордонниками та передано представникам Дністровської митниці.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь