Переключиться на мобильную версию

Родіна просить Генпрокуратуру порушити кримінальні справи проти працівників СБУ

Партія Родіна просить Генеральну прокуратуру перевірити обґрунтованість звинувачень з боку Служби безпеки України в причетності її керівника Ігоря Маркова до кримінальних кіл.
Родіна вимагає проведення розслідування
Родіна вимагає проведення розслідування
gnews.ua

Про це йдеться у заяві, яку розміщено на сайті партії.

Відповідну заяву на ім'я генерального прокурора Олександра Медведька склав голова громадської організації Громадянська позиція, член партії Родіна Сергій Бовбалан.

Зокрема, у заяві він вимагає у Генпрокуратури запросити в СБУ матеріали, що підтверджують факти, які викладено в заяві прес-секретаря СБУ Марини Остапенко, яка під час прес-конференції 29 квітня заявила, що у СБУ є докази причетності керівництва партії Родіна і, зокрема, Маркова до кримінальних кіл.

При цьому Бовбалан просить Генпрокуратуру дати правову оцінку таким заявам і порушити у зв'язку з цим проти посадових осіб СБУ кримінальні справи за статтями 170 (перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій) і 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу.

Як повідомлялося, 29 квітня під час прес-конференції Остапенко заявила, що СБУ перевіряє версію причетності Маркова до організації вбивства активіста об'єднання Січ Максима Чайки в Одесі.

За словами Остапенко, до обрання депутатом Одеської міськради, Марков перебував у різних злочинних угрупованнях, неодноразово затримувався органами внутрішніх справ і фігурував у ряді кримінальних справ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь