Переключиться на мобильную версию

У ПР допускають свою участь у можливих консультаціях по розпуску Ради

У Партії регіонів поки не ухвалювали рішення щодо участі в консультаціях у Президента Віктора Ющенка з приводу можливого розпуску Верховної Ради. Однак депутати допускають, що ПР не буде уникати участі в них.

Про це сьогодні, 5 травня, повідомила заступник лідера фракції Партії регіонів Ганна Герман.

"Навіть тоді, у 2007 році, коли ми вважали розпуск парламенту незаконним і неконституційним, ми все-таки брали участь у консультаціях, які оголошував Президент (про розпуск парламенту). Ми рішення ще не приймали, тому що ще не було приводу, але я можу припустити, що якщо будуть оголошені такі консультації, то Партія регіонів візьме в них участь ", - сказала вона.

У свою чергу народний депутат від фракції Наша Україна - Народна самооборона, член групи За Україну Андрій Парубій вважає малоймовірним сценарій щодо проведення позачергових парламентських виборів.

"Наскільки мені відомо, сьогодні в парламенті не вистачає голосів для того, щоб внести зміни до бюджету (для фінансування виборчої кампанії з позачергових виборів до парламенту). Крім того, є багато питань щодо підстав для проведення таких виборів. Тому я вважаю, що такий сценарій на сьогодні малоймовірний ", - сказав Парубій.

Як повідомлялося, 30 квітня заступник глави СП Марина Ставнійчук повідомила, що Президент України Віктор Ющенко визначиться з питанням про можливе дострокове припинення повноважень Верховної Ради після детального вивчення рішення Конституційного Суду щодо формування уряду після створення нової коаліції.

30 квітня КС оприлюднив рішення за поданням Президента щодо формування уряду після створення нової коаліції. Згідно з прийнятим рішенням, внесення пропозицій Президенту України щодо кандидатури прем'єр-міністра, а також щодо кандидатур до складу Кабінету Міністрів відноситься виключно до повноважень коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь