Переключиться на мобильную версию

Київська влада заборонила в'їзд на автомобілях у Гідропарк і на Труханів острів

Київська міськдержадміністрація заборонила в'їзд автомобілів на територію зон відпочинку Гідропарку і Труханового острова.
У Гідропарк і на Труханів острів не пускатимуть автомобілі
У Гідропарк і на Труханів острів не пускатимуть автомобілі
relax.ua

Міськадміністрація доручила комунальному підприємству Київтранспарксервіс встановити пункти пропуску в місцях в'їзду машин на територію Гідропарку і Труханового острова та розширити зону паркування на прилеглих до них територіях, йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

При наявності пропусків на зазначені території може в'їжджати транспорт суб'єктів підприємництва, які там працюють, а також машини швидкої допомоги, правоохоронних органів, пожежники під час виконання службових обов'язків, повідомляє столична держадміністрація.

За словами київської влади, метою введення такої заборони є організація комфортного відпочинку городян, впорядкування руху автотранспорту, запобігання виникнення пожеж та несанкціонованих звалищ.

Нагадаємо, в квітні 2007 року Дніпровська районна державна адміністрація в Києві ініціювала введення плати за в'їзд автомобілів на територію ландшафтно-рекреаційного парку Гідропарк.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь