Переключиться на мобильную версию

МВС України заявило, що Луценко не замішаний у "нетверезому конфлікті" в Німеччині

Міністерство внутрішніх справ спростовує інформацію ЗМІ про те, що міністра Юрія Луценка та його сина Олександра затримали в аеропорту Франкфурта у нетверезому стані.
МВС спростовує інформацію про затримання Луценка
МВС спростовує інформацію про затримання Луценка
nso.ogr.ua

За даними МВС України, 4 травня делегація Міністерства внутрішніх справ України спізнилася в аеропорту Франкфурта на літак німецької авіакомпанії Lufthansa, представники якої відмовилися брати на борт українську делегацію.

Через це непорозуміння члени делегації прийняли рішення летіти наступним літаком, але "ніяких наручників, ніякого нетверезого конфлікту, як стверджують окремі ЗМІ, не було".

Крім того, у МВС зазначили, що внаслідок цього прикрого інциденту не було порушено порядок офіційних зустрічей в Сеулі, куди направлялася українська делегація.

Станом на вчорашній день міністр провів зустріч з прем'єр-міністром Республіки Корея, а також з міністром громадської адміністрації та безпеки цієї країни, під час якої було підписано спільну заяву про співпрацю із протидії незаконній міграції.

Крім того, сторони підписали документи про співпрацю при підготовці до Євро-2012, оскільки Корея має значний досвід у цій сфері, бо в 2002 році приймала на своїй території чемпіонат світу з футболу.

Нагадаємо, сьогодні німецьке видання Bild опублікувало інформацію про те, що в аеропорту Франкфурта поліція затримала міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка в стані алкогольного сп'яніння.

Рейс із Франкфурта в Сеул затримали через присутність на борту пасажирів у стані сп'яніння.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь