Переключиться на мобильную версию

Ющенко усамітнився з Лукашенком

У місті Гомель відбувається зустріч Президента України Віктора Ющенка та президента Білорусі Олександра Лукашенка у форматі тет-а-тет.
Попередня зустріч президентів
Попередня зустріч президентів
president.gov.ua

Як повідомили в прес-службі Віктора Ющенка, на початку зустрічі він підкреслив, що радий обговорити сьогодні з Олександром Лукашенком актуальні питання двосторонніх відносин.

"Для мене велика честь бути в дружній Білорусі, обговорити теми як економічного, так і політичного розвитку", - сказав Президент України.
Лукашенко, у свою чергу, подякував Ющенку за його візит до Білорусі.

За результатами зустрічі Президенти двох країн зроблять заяви для преси.

Нагадаємо, вчора прес-секретар Президента України повідомила, що в Гомелі президенти, зокрема, обговорять питання завершення правового оформлення державного кордону.

Минулого разу президенти України та Білорусі зустрічалися 20 січня у Чернігові. Тоді Лукашенко, зокрема, констатував відсутність будь-яких проблем у взаєминах з Україною: "У Білорусі немає алергії на Україну".

6 травня ЗМІ проінформували, що в Гомелі серйозно готувалися до приїзду Ющенка. Цілий тиждень асфальтували дорогу, а мешканцям вулиць, якими поїдуть президентські кортежі, заборонили вивішувати на балконах білизну і відчиняти вікна.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь