Переключиться на мобильную версию

Київська влада має намір жорсткіше контролювати проведення заходів на Замковій горі

Подільська районна державна адміністрація в Києві вимагає посилити контроль над проведенням різними субкультурними організаціями зборів на Замковій горі.
Влада контролюватиме проведення заходів на Замковій горі
Влада контролюватиме проведення заходів на Замковій горі
liveinternet.ru

"Ви знаєте, що там збираються представники різних культів, проводять там свої служіння. Подільський район змушений, мабуть, буде починати розбиратися з цим, можливо, навіть боротися ... розбиратися, що вони там роблять і наскільки це відповідає нормам християнської моралі", - сказав заступник голови райдержадміністрації Віктор Чорний.

Райадміністрація має намір посилити контроль над проведенням таких акцій на горі після завершення травневих свят, тобто після 11 травня, сказав Чорний.

Чорний: Ви знаєте, що там збираються представники різних культів, проводять там свої служіння. Подільський район змушений, мабуть, буде починати розбиратися з цим, можливо, навіть боротися ... розбиратися, що вони там роблять і наскільки це відповідає нормам християнської моралі

Голова райадміністрації Євген Романенко також зазначив, що організатори подібних зборів на Замковій горі не повідомляли владу у встановленому законом порядку про проведення своїх акцій.

Романенко заявив, що в компетенції влади району максимально налагодити співпрацю з правоохоронними органами для посилення контролю над подібними акціями.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь