Переключиться на мобильную версию

Самооборона заступилися за Луценка: Давайте до цього поставимося з гумором

Народний депутат від НУ-НС, член Народної самооборони Геннадій Москаль заявив, що німецькі поліцейські просто не зрозуміли гумору Юрія Луценка, а його колега з Самооборони Юрій Гримчак сказав, що інцидент у Франкфурті використовують як засіб тиску на міні.
Юрій Луценко любить жартувати ...
Юрій Луценко любить жартувати ...
president.gov.ua

"Давайте до цього поставився з гумором. Це ж саме був день визволення Франкфурта-на-Майні. Може, Луценко відзначив така велике свято і для німецького, і для українського народу. Можливо, він з ними жартував. Жартувати він любить - що є , то є. У компанії завжди поводить себе з гумором, може анекдоти розповідати. Це знають усі ", - сказав Москаль і додав, що, на його думку, міністр не міг влаштувати в аеропорту скандал.

Як передала прес-служба Народної самооборони, нардеп також зазначив, що в Європі "з гумором проблематично". "Там поліцейські гумору не розуміють. Крім того, для них кухоль пива вважається смертельною дозою", - наголосив він.

Політик зізнався, що поки що не спілкувався з Луценком, а знає про те, що трапилося з українських і закордонних ЗМІ. За словами парламентарія, міністр їхав закордон обстежити сина, якому в Україні не змогли поставити точний діагноз. Москаль сумнівається, що Луценко "їхав з сином випивший".

На його думку, скандал "роздули" через посаду глави МВС України. "Якщо б він був слюсарем Луценком заводу Більшовик, про це ніхто б не дізнався, і ніхто б на нього не звернув уваги", - запевнив соратник глави МВС.

Ще один член Народної самооборони Юрій Гримчак заявив: "Замість того, щоб тиражувати заклики наших опозиціонерів до добровільної відставки міністра внутрішніх справ, варто було б подивитися на те, які цілі переслідують ці "захисники" непорочності представників української влади".

"Нікому, окрім хіба що самого Юрія Луценка і членів української делегації, точно невідомо про суть інциденту, який відбувся в аеропорту німецького міста Франкфурт, - зазначив політик. - Не було жодних коментарів щодо цього і з боку Міністерства закордонних справ - установи, що зобов'язана відстоювати права українських громадян за кордоном, а тим більше - представників влади ".

За його словами, "використовувати як незаперечний доказ публікацію в газеті, яка давно користується репутацією жовтої преси, це те саме, що черпати відомості з написів на парканах". "Але нашим опозиціонером так і хочеться знайти хоч маленьку зачіпку проти керівника головного правоохоронного відомства", - зазначив нардеп.

"Для чого це все робиться? Відповідь у мене однозначна - таким чином опозиція намагається зруйнувати ті елементи довіри, які в даний час є між різними депутатськими фракціями і групами у парламентській коаліції та додати новий виток політичної кризи в державі", - запевнив парламентарій.

"Разом з тим, - також зазначив Гримчак, - це ще й спосіб тиску на Міністра внутрішніх справ, спроби відвернути його від реалізації тієї реформи системи правоохоронних органів, початок якої поклав Юрій Луценко, змусити його перейти на пояснення суті прикрого інциденту, від якого не може бути застрахована жодна людина ".

"Тому всі ці заклики до Луценка з вимогою негайно піти у відставку я сприймаю як дешевий PR політиків, які в дійсності шукають перед виборцями виправдання своєї бездіяльності, а зовсім не переймаються іміджем української влади та держави в цілому", - підсумував народний депутат.

Нагадаємо, 6 травня, німецьке видання Bild опублікувало інформацію про те, що в аеропорту Франкфурта поліція затримала Юрія Луценка в стані алкогольного сп'яніння. Поліція Франкфурта офіційно підтвердила, що застосувала силу проти міністра внутрішніх справ України. Водночас, МВС України спростувало інформацію ЗМІ про те, що Луценка затримали в нетверезому стані.

Президент України вже висловив стурбованість інцидентом, що стався в аеропорту Франкфурта і звернувся до прем'єр-міністра з проханням у дводенний термін організувати відповідне розслідування. Між тим, у Партії регіонів зажадали, щоб Луценко подав у відставку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь