Переключиться на мобильную версию

Льовочкін звинуватив Тимошенко у встановленні інформаційної диктатури

Член фракції Партії регіонів у Верховній Раді Сергій Льовочкін заявив, що в Україні встановлена інформаційна диктатура лідера БЮТ, прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.
Льовочкін звинуватив прем'єра у встановленні інформаційної диктатури
Льовочкін звинуватив прем'єра у встановленні інформаційної диктатури
pravda.com.ua

"Для того щоб виробити дієві заходи з подолання кризи, необхідна достовірна економічна інформація. Точна та оперативна економічна статистика дозволять владі й бізнесу приймати швидкі та ефективні рішення. Тому чесна та об'єктивна оцінка стану економіки країни - це перший крок до подолання кризи ", - сказав Льовочкін, зазначивши, що" на жаль, уряд Тимошенко демонструє безвідповідальність, несистемну і повну закритість в діях і рішеннях ".

Нардеп констатував, що до сьогоднішнього дня відсутня затверджена антикризова програма. На його думку, незважаючи на провал з виконанням держбюджету, Кабінет міністрів уперто не бажає коригувати і переглядати фінансовий план держави на 2009 рік.

"Практичні антикризові заходи підміняються відвертим окозамилювання і засекречуванням інформації. Бізнес, інвестори і суспільство шоковані тим, що прем'єр-міністр заборонила міністерствам і відомствам без особистого узгодження з нею оприлюднювати будь-яку статистичну інформацію ", - заявив Льовочкін, додавши, що вперше за 18 років незалежності правда перетворена в державну таємницю.

За словами регіонала, "йде п'ятий місяць року, але ніхто в країні не володіє відкритою інформацією про реальну динаміку ВВП". Народний депутат зазначив, що приховуються дані про виконання доходної частини державного бюджету, про залишки коштів на єдиному казначейському рахунку, про реальний рівень безробіття, про реальний обсяг заборгованості з виплати заробітних плат.

"Сам факт того, що влада приховує справжню соціально-економічну ситуацію в країні - красномовне свідчення провалу, непрофесіоналізму і неадекватності діяльності уряду. Як результат, уряд підриває довіру до української держави з боку громадян і міжнародних партнерів, - зазначив Льовочкін. - Діяльність нинішнього Кабінету міністрів уже давно звелася до ручного режиму управління економікою, кулуарних політичних інтриг, пропагандистських трюків і спроб реприватизації власності ".

"Замість чесного інформування про стан справ у національній економіці, уряд бадьоро рапортує про" успіхи ", обмежуючись лише уривковими даними та нелогічними коментарями. Таким чином приховуючи економічну інформацію, уряд дезорієнтує бізнес, інвесторів та суспільство. Фактично, суспільство та національний бізнес змушують "рухатися наосліп", - заявив Льовочкін, додавши, що "в демократичній Україні уряд Тимошенко, прикриваючись безсилою і безвідповідальною коаліцією в парламенті, намагається встановити монополію на істину і позбавити громадян права на об'єктивну інформацію".

"По суті, інформаційну диктатуру в країні вже встановлено. Україна - на порозі економічного провалу і політичного банкроства. Вже зрозуміло, що закликати цю владу до відповідальності марно. Падаючий рейтинг довіри не втримати за рахунок гламурної реклами і наведення статистичного лиску. Неможливо створити ілюзію захищеності у мільйонів українців, які втратили роботу і не мають засобів до існування. Безглуздо малювати гарні перспективи перед бізнесом, хто стоїть на порозі банкрутства. Країна потребує змін. Нинішня влада повинна піти у відставку, і якомога швидше. Оцінку діяльності влади і того, що відбувається в країні має дати суспільство на позачергових виборах ", - резюмував політик.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні уряду прем'єр-міністр Юлія Тимошенко поінформувала, що інфляція в Україні сповільнюється, що Кабмін повністю розрахувався з шахтарями, що 8 травня МBФ розгляне питання про надання Україні другого траншу кредиту, а також розповіла про успіхи України в боротьбі з відмиванням грошей.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь