Переключиться на мобильную версию

Concert.ua стає титульним квитковим оператором в південному регіоні УкраїниНовости компаний

Concert.ua та компанія "Квартал-Концерт" підписали договір про співпрацю.
Concert.ua стає титульним квитковим оператором в південному регіоні України

Квитковий сервіс Concert.ua і компанія “Квартал-Концерт“ оголосили про початок стратегічного партнерства у південному регіоні України. Concert.ua став провідним квитковим оператором усіх подій “Квартал-Концерт“ в Одесі, Миколаєві, Херсоні та відповідних областях.

Починаючи з червня 2018 року реклама усіх концертів та подій, що організовані “Квартал-Концерт“, буде посилатися на квитковий сервіс Concert.ua. Також Concert.ua буде займатися організацією рекламного онлайн-просування асортименту компанії “Квартал-Концерт“ у південному регіоні. В рамках співпраці передбачається ексклюзивний продаж перших квитків через сервіс Concert.ua на концерти Тіни Кароль, Студії “Квартал 95“ та ін. До кінця 2018 року компанія “Квартал-Концерт“ планує провести близько 70 концертів у південному регіоні.

“Квартал-Концерт“ – один з провідних концертних організаторів в Україні, в активах якого ексклюзивні контракти зі Студією “Квартал 95“, проектом “Ліга Сміху“ та Тіною Кароль. Компанія займається організацією гастрольних турів та концертів, а також продюсуванням артистів. Представництва “Квартал-Концерт“ відкриті у великих містах України і за її межами (філії в Ізраїлі та Німеччині). З 2014 року команда “Квартал-Концерт“ організувала понад 800 заходів і 90 турів, серед яких виступи Тіни Кароль, Ірини Білик, Jamala, DZIDZIO, “Без Обмежень“, німецького гурту De-Phazz, виступ легендарного іспанського оперного співака Хосе Каррераса, а також гуртів LP , Helloween і багатьох інших.

Максим Ткаченко, директор компанії “Квартал-Концерт“:

“Ось уже 20 років я займаюся організацією концертів в Україні. Якість і зручність послуг, які ми надаємо клієнтам, завжди були пріоритетом для мене і моєї компанії. На сьогоднішній день Concert.ua є одним з найгнучкіших і найсучасніших сервісів в Україні, який використовує передові технології для просування і продажу квитків. Я радий, що цю надійність і динамічність обслуговування скоро оцінять і наші клієнти в Одесі, Херсоні та Миколаєві“.

Дмитро Чінь, маркетинг-директор Concert.ua:

“За умовами угоди Concert.ua стане не просто транзакційною платформою, а партнером з активного онлайн-просування заходів “Квартал-Концерт“ у південному регіоні. Concert.ua є високоефективним майданчиком, що продає квитки, і зручним сервісом для клієнтів. Наша команда – це досвідчені фахівці та менеджери з сильною експертизою в просуванні, які щодня займаються сотнями концертів і виступів в Україні. Ми раді, що “Квартал-Концерт“ довірили нам свої події“.

Раніше Concert.ua оголосив про покупку одеського квиткового оператора Kassir24. Сервіс отримав доступ до контрактів з партнерським і монобрендовими касами оператора.

Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь