Переключиться на мобильную версию

Тягнибок: Проблема засилля мігрантів може зруйнувати Україну

Лідер Всеукраїнського об'єднання Свобода Олег Тягнибок вважає, що інтенсивний розвиток українсько-китайських відносин може призвести до витіснення українців з ринку праці та "засилля дешевої робочої сили з Китаю".
Тягнибок побоюється засилля китайців
Тягнибок побоюється засилля китайців
svoboda.org.ua

"Проблема засилля нелегальних і легальних мігрантів з країн третього світу є проблемою, яка найближчим часом може зруйнувати Україну", - заявив Тягнибок.

"Ми знаємо, що набула чинності жахлива норма, згідно з якою з 1 січня 2011 року 150 тис. нелегальних мігрантів, які незаконно емігрували через територію України в країни Європи і там були "виловлені", будуть переправлені в Україну", - сказав він.

Для запобігання виникненню згаданої проблеми Тягнибок запропонував владі та парламенту прийняти новий закон про громадянство.

"Повинні бути скасовані всі договори про реституцію, які були підписані владою Віктора Ющенка", - наголосив Тягнибок.

Він також сказав, що "як український націоналіст водночас не має нічого проти тих національностей в Україні, які толерантно поводяться щодо українців і не порушують їхні права".

Трохи раніше вже повідомлялося, що в рамках державного візиту Президента України Віктора Януковича у Китайську народну республіку підписано 13 двосторонніх українсько-китайських документів про співробітництво в різних сферах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь