Переключиться на мобильную версию

У Києві відкрили Палац спорту після реконструкції (оновлено)

У Києві відкрито після реконструкції Палац спорту.
У відкритті взяв участь Колесніков
У відкритті взяв участь Колесніков
AP

Як повідомили в прес-службі мінінфраструктури, у відкритті взяв участь віце-прем'єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Разом з тим, у відомстві відзначили, що завершено лише перший етап технічного переоснащення київського Палацу спорту, який тривав з жовтня минулого року. "Тепер Київський палац спорту готовий прийняти Чемпіонат світу з хокею", - сказав Колесніков.

Оновлення Палацу спорту відбувалося відповідно до вимог Регламенту чемпіонату світу з хокею у першому дивізіоні, де грає і збірна України.

У рамках реконструкції в Палаці спорту, якому в грудні 2010 року виповнилося 50 років, повністю переобладнано закулісний простір, обладнані шість спортивних роздягалень (за кількістю команд - учасниць чемпіонату), встановлені сучасні системи оповіщення та озвучування спортивних та громадських заходів, модернізовано спортивне освітлення зали.

Відтепер відвідувачі Палацу спорту зможуть скористатися провідним і бездротовим Інтернетом (прокладено структуровану кабельну мережу). Крім того, в Палаці спорту змонтовано сучасне чотиристороннє табло високої роздільної здатності. Працює система контролю доступу в зал, напівстаціонарний телетрансляційний пункт з можливістю підключення 21 камери.

На трибунах Палацу встановлені сучасні спортивні сидіння: загальна кількість місць на трибунах (спортивний варіант) зменшилася на 200 і зараз становить 6 тис. 800. Концертний варіант з партером, відповідно, нараховує 9 тис. 800 місць.

"Змінено і внутрішній інтер'єр спортивної арени, фойє першого та другого поверхів: крім оздоблення алюкобондом, вони стали більш просторими. Повністю були замінені вхідні групи на центральному вході і на всіх входах до залу", - відзначає прес-служба.

Також, під час ремонтних робіт було повністю переобладнано системи вентиляції, кондиціонування, теплопостачання, встановлено сучасну протипожежну сигналізацію, системи димовидалення, нову плитку, впроваджено спортивну технологію приготування льоду.

"За час переоснащення в будівлі повністю оновлено трансформатори чотирьох вбудованих енергопідстанцій, замінено розподільні установки 10 кВ та 0,4 кВ та лічильники обліку енергії. У зв'язку з розміщенням на горищі будівлі і підвісній стелі інженерних систем загальною вагою близько 200 тонн, було посилено металеві ферми, які тримають куполоподібну покрівлю. Кошторисна вартість виконаних робіт становить 96 млн грн", - повідомляє мінінфраструктури.

У той же час у відомстві відзначили, що реконструкція Палацу спорту продовжиться.

"Під час другої черги будівництва буде повністю замінено застарілу фасадну систему на енергозберігаючу. Куполоподібну покрівлю, вага якої зараз становить майже 1500 тонн, замінить покрівля із сучасних матеріалів: це дозволить не тільки осучаснити зовнішній вигляд Палацу, але і розвантажити його несучі конструкції на 800-900 тонн. На другому поверсі будівлі планується зробити мармурову підлогу. Також будуть виконані роботи з оновлення інженерних систем, ремонт приміщень, що не увійшли в першу чергу реконструкції. Зокрема, буде оновлено блок громадського харчування, частину санвузлів, поліпшено дизайн приміщень", - сказано в повідомленні.

Як раніше повідомляли ЗМІ, після реконструкції вартість організації спортивних заходів у Палаці спорту зменшиться - 60 тисяч замість 63 тисяч гривень на день. Організаторам концертів доведеться платити на 15-20 тисяч гривень більше, ніж до ремонту. Приблизно один день перебування у Палаці спорту обійдеться в 100 тисяч гривень. Вхід для глядачів теж стане дорожче на 15-20 гривень, тобто мінімальна вартість квитка буде 160 гривень.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь