Переключиться на мобильную версию

Податкова звільнила главу Донецької облорганізації партії Фронт Змін

Податкова міліція звільнила депутата Маріупольської міської ради, голову Донецької обласної організації партії Фронт змін, екс-головного лікаря міського дерматовенерологічного диспансеру Маріуполя Олександра Ярошенка, якого затримали за підозрою в шахрайс.
Ярошенка відпустили під підписку про невиїзд
Ярошенка відпустили під підписку про невиїзд
0629frontzmin.com.ua

Як сьогодні, 12 вересня, повідомили в партії Фронт змін, Ярошенка більш ніж два дні утримували в СІЗО, так і не висунувши обґрунтованих звинувачень.

За даними партії, йому інкримінують відсутність на робочому місці 22 дні в різний час протягом трьох років - з 2007 по 2010 рік, - коли він обіймав посаду головлікаря Маріупольського дерматовенерологічного диспансеру.

За версією слідства, він необґрунтовано нарахував собі 4,5 тис. гривень зарплати.

"Лікаря, людину, яка понад 20 років присвятила допомозі людям, звинувачують в тому, що він не сидів у себе в кабінеті, перекладаючи папірці, а виконував свою роботу. Його хапають вночі в квартирі доньки, заштовхують в автомобіль, везуть до Донецька, допитують до пізньої ночі, незаконно тримають у слідчому ізоляторі", - зазначають у партії.

На думку політ сили, такі дії правоохоронців виглядають як банальна розправа над керівником опозиційної партії.

Водночас, голова Донецької обласної державної адміністрації Андрій Шишацький заявив, що Ярошенка відпустили під підписку про невиїзд.

"Його (Ярошенка, - ред.) затримували у зв'язку з діяльністю на посаді головлікаря маріупольського шкірвендиспансеру. Те, що це збіглося з тим, що він очолює обласний чи міський Фронт змін - це, по-моєму, просто збіг. Питання було таким, що він просто не співпрацював зі слідством, не приходив, і тому його затримали, з нього взяли пояснення, і його відпустили під підписку про невиїзд", - повідомив він.

За словами Шишацького, голову облорганізації партії було звільнено 11 серпня.

Нагадаємо, 8 вересня Фронт змін заявив про затримання Ярошенка.

За інформацією партії, його затримали вночі 7 вересня в квартирі його доньки в Києві, після чого відвезли автомобілем до Донецька.

Стосовно затриманого порушено кримінальну справи за частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу (службова підробка, що призвела до тяжких наслідків) і частини 2 статті 222 (шахрайство з фінансовими ресурсами, здійснене повторно, або заподіяло велику матеріальну шкоду).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь