Переключиться на мобильную версию

Регіонал: Янукович прийшов на десять років

Президент України Віктор Янукович залишиться на своїй посаді не менше 10 років і передасть своєму наступнику "зовсім іншу державу".
Рибак: Янукович передасть своєму наступнику зовсім іншу державу
Рибак: Янукович передасть своєму наступнику зовсім іншу державу
president.gov.ua

Про це в інтерв'ю Главкому заявив перший заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак.

За його словами, влада сподівається, що вже у 2012-му ті реформи і зміни, які відбуваються, люди почнуть відчувати на собі: "І зарплата буде трошки вище, і пенсія, і робочих місць більше. Ось на що ми розраховуємо ... Й іншого варіанту не існує".

Він також висловив думку, що до 2015-го року в Україні буде багато змін.

"Пам'ятаю, у 1994-му, коли обирали Кучму, була дуже важка ситуація - зарплату платили цеглою і трунами, але у 2004-му він здав зовсім іншу країну. Так і Віктор Федорович, який, вірю, прийшов на 10 років, здасть послідовникам зовсім іншу держава ", - зазначив Рибак.

"Якщо нас вважають партією влади, ми повинні мати більшість у парламенті. Якщо вона буде, ми будемо забезпечувати стабільність - і економічну, і політичну, і нести відповідальність на чергових виборах. Не буде більшості - знову почнуть базікати ті, хто за своє життя нічого не побудував, а говорити і навчати можуть. Але далі так жити не можна. Адже Януковичу було набагато простіше залишити повноваження як у Ющенка, постійно тасувати уряд і протриматися таким чином п'ять років. Але він ризикнув і взяв на себе персональну відповідальність", - підсумував він .

Як повідомлялося, нунсівець Геннадій Москаль запевнив, що Янукович не зможе вдруге поспіль виграти президентські вибори.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь