Переключиться на мобильную версию

Журналіст з Полтави заявив, що його сину при затриманні підкинули наркотики

Незалежний журналіст і головний редактор полтавської газети Приватна справа, член Національної спілки журналістів, адвокат Анатолій Банний попросив прокуратуру Полтавської області розслідувати можливий підлог наркотиків при затриманні міліцією його 20-річ.

Як заявив сьогодні, 12 вересня сам Банний, 1 вересня близько 15:20 співробітники міліції затримали його сина Богдана, підкинувши останньому наркотики.

Банний пов’язує цей інцидент зі своєю професійною діяльністю.

"Це розправа через сина зі мною. Я якраз веду справу з квартирними шахраями і міліціонерами-наркобаронами, яких кришує міліція", - зазначив журналіст.

За його словами, міліція порушила проти його сина кримінальну справу по ст. 309 ч. 1 Кримінального кодексу (незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення або пересилка наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Банний стверджує, що його син ніколи не вживав наркотики і є свідки, які бачили, як міліціонери підкидали пакет з наркотиками його сину.

Правозахисник зазначив, що результати експертизи проведеної обласним наркологічним диспансером підтверджують, що у сечі в затриманого не виявлено слідів наркотичних речовин.

Наразі міліція не коментує інцидент, ведеться слідство.

Нагадаємо, у жовтні 2008 року Банний заявляв, що був затриманий і побитий співробітниками міліції біля пам’ятника Леніну в Полтаві, де проходила акція членів Всеукраїнської організації Тризуб ім. Степана Бандери.

Тоді Банний намагався сфотографувати захід.

Газета правозахисної тематики Приватна справа була заснована Банним у 1995 році, виходила щонеділі накладом по 15 тис. штук, але з 2011 року через відсутність фінансування її вихід припинений.

Банний має в активі більше 100 журналістських розслідувань з правозахисної тематики.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь