Переключиться на мобильную версию

Яценюк відвідає СІЗО аби перевірити умови утримання Тимошенко та інших

Лідер політичної партії Фронт змін Арсеній Яценюк і група народних депутатів у вівторок, 13 вересня, відвідають Київський слідчий ізолятор № 13 з метою перевірки дотримання міжнародних норм, стандартів і прав осіб, що утримуються під вартою.
Яценюк відвідає СІЗО
Яценюк відвідає СІЗО
Корреспондент

Про це повідомили у прес-службі Фронт змін.

"Клопотання Яценюка про надання дозволу на побачення з Юлією Тимошенко у Лук’янівському СІЗО було відхилено", - зазначили у прес-службі і додали, що після цього лідер Фронту змін направив повідомлення про візит до СІЗО № 13 голові Державної пенітенціарної служби України Олександру Лисицькову.

У повідомленні Яценюк зазначив, що частиною 1 статті 24 кримінально-виконавчого кодексу України передбачено право народних депутатів України без спеціального дозволу відвідувати установи виконання покарань для здійснення контролю.

За даними прес-служби, Яценюк повідомив голову ДПС, що 13 вересня він з групою народних депутатів відвідає Київське СІЗО № 13 в порядку здійснення контролю, і просить забезпечити їм безперешкодний доступ на територію і у приміщення слідчого ізолятора, де утримуються особи, які знаходяться під слідством і яким обраний запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Народні депутати прибудуть у СІЗО о 12:00.

Як повідомлялося, в апараті Верховної Ради відмовилися зареєструвати законопроект про амністію Юлії Тимошенко і Юрія Луценка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь