Переключиться на мобильную версию

Тарасюк: Чим жорсткішим буде вирок Тимошенко, тим жорсткішою буде реакція ЄС

Екс-міністр закордонних справ України Борис Тарасюк вважає що, якщо влада вдасться до жорстких дій проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко і суд винесе їй жорстокий вирок, то логічно буде очікувати максимально жорстких кроків з боку Євросоюзу.
Тарасюк: Я не відкидаю, що може бути амністія
Тарасюк: Я не відкидаю, що може бути амністія
Фото Таїсії Стеценко/Корреспондент.net

Про це він заявив в ефірі 5 каналу. На думку Тарасюка, ЄС може піти навіть на гальмування договору про Асоціацію.

Він також вважає, що влада може застосувати амністію стосовно Тимошенко і декриміналізувати статтю Кримінального кодексу, за якою її звинувачують.

"Враховуючи той тиск, який створено з боку європейського співтовариства, можливо, будуть шукати рішення. Очевидно, буде вирок, осуд, апеляція. Очевидно, я не відкидаю, що може бути амністія і, можливо, це буде поєднуватися з пропозицією, яку внесла опозиція, щодо декриміналізації тієї статті, за якою притягують до відповідальності Юлію Тимошенко", - зазначив Тарасюк.

"Я можу сказати, що дивно довга перерва в засіданні є свідченням, з одного боку, міжнародного тиску, з іншого - це тайм-аут для влади, для того, щоб визначитися в своїх діях на найближчу перспективу, тим більше, що в середині місяця і наприкінці місяця передбачаються міжнародні зустрічі Президента: одна в Нью-Йорку планується в середині місяця, а інша у Варшаві на саміті Східного партнерства", - заявив він.

Як повідомлялося, 12 вересня головуючий в газовій справі стосовно екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв оголосив перерву в засіданні до 15:00 27 вересня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь