Переключиться на мобильную версию

Табачник розповів, чому не спілкується у соцмережах

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник в інтерв'ю УНН заявив, що у нього поки що немає часу на спілкування в соц.
Табачнику ніколи спілкуватися в мережі
Табачнику ніколи спілкуватися в мережі
Корреспондент

 

"Я завжди кажу, що з 1-го числа такого-то місяця почнемо спілкування у всесвітній павутині. І кожного разу, на жаль, усе переношу на наступне перше число", - поскаржився Табачник.

"Можливо, чергову спробу зробимо 1-го листопада, тому що вересень і жовтень якісь просто неймовірні. У вересні відкриття Днів освіти і науки України в Росії, Форум міністрів освіти країн Європи", - зазначив він.

Крім того, за словами міністра, у жовтні в нього за графіком третій Всеукраїнський з'їзд працівників освіти. "А паралельно ще й бюджет, підготовка умов прийому до ВНЗ на 2012 рік, конкурс на підручники для початкової школи та багато іншого. Тому Facebook, так би мовити, поки що відкладається до 1 листопада", - сказав Табачник.

Нагадаємо, що ряд українських політиків активно спілкується в соціальних мережах. Зокрема, свої сторінки у Facebook зареєстрували прем'єр-міністр Микола Азаров, перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв, міністр інфракструктури Борис Колесніков, лідер Батьківщини Юлія Тимошенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь