Переключиться на мобильную версию

Держуправління справами орендує для вищих чиновників ще два літаки

Державне управління справами при Президенті оголосило про проведення закупівлі послуг з перевезення пасажирів авіаційним транспортом, які не підпорядковуються розкладу, повідомляє
Літак Dornier 328
Літак Dornier 328
328support.de

Як пише видання, йдеться про оренду двох повітряних суден Dornier 328-300 з екіпажами.

Як вказують на своїх сайтах авіакомпанії, які мають аналогічні літаки, Dornier 328-300 Jet - це авіалайнер, який відрізняється просторим салоном, типовим для великих літаків, широким фюзеляжем і великою відстанню між сидіннями.

Dornier 328-300 Jet володіє також відмінними злітно-посадковими характеристиками і здатний швидко долати зони підвищеної турбулентності.

Послуги оренди надасть компанія Українська авіаційна компанія Аеростар. Дело пише, що літаки планується орендувати протягом 2011 року, для держбюджету це обійдеться в 2,3 млн грн.

Нагадаємо, в липні 2011 року Державне управління справами при Президенті оголосило про закупівлю послуг авіаперельотів літаком Falcon 900, які будуть обходитися скарбниці в 1,7 млн ​​грн на місяць.

Згідно з опублікованою інформацією, послуги з надання літака буде надавати компанія Центравіа, якій належить лайнер. Вартість послуг з оренди повітряного судна за п'ять місяців цього року складе 8 млн грн.

 

Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь