Переключиться на мобильную версию

Суддя відмовив у госпіталізації Луценка за межами СІЗО

Дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Лценка Ірина звернулася до судді Печерського районного суду м. Києва Сергія Вовка з проханням про надання дозволу Печерського суду на термінову кваліфіковану медичну допомогу за межами СІЗО її чоловіку, стан яког.
Суддя відмовив у госпіталізації Луценка за межами  СІЗО
Суддя відмовив у госпіталізації Луценка за межами СІЗО
Корреспондент.net

Про це повідомила сама Ірина Луценко після відвідання Печерського суду та Лук’янівського СІЗО.

Як повідомили у прес-службі Народної самооборони, у відповідь Вовк повідомив, що надасть такий дозвіл лише після відповідного листа від керівництва СІЗО №13, де перебуває Луценко.

Ірина Луценко та народний депутат Юрій Гримчак відразу ж звернулися до в.о. начальника Лук’янівського СІЗО Домбровського з проханням про термінове надання такого листа на адресу Печерського районного суду.

Дружина екс-міністра нагадала, що комісія фахівців від МОЗу, яка оглядала її чоловіка 7 вересня у межах СІЗО, рекомендувала керівництву СІЗО та начальнику медчастини провести термінове обстеження екс-міністра в лікарні швидкої допомоги із використанням того ж медичного обладнання і з залученням тих же лікарів, які проводили обстеження раніше. За наслідками попереднього обстеження 30 серпня екс-міністру був встановлений діагноз: цироз печінки (криптогенний), з явищем портальної гіпертензії і варикозом вен стравоходу.

Однак, не надавши такого листа, Домбровський повідомив, що керівництво СІЗО направило на Міністерство охорони здоров’я запит про перелік відповідних медичних закладів, де можна було б провести обстеження Луценка.

Дружина екс-міністра сподівається, що через тиждень після проведення обстеження у слідчому ізоляторі її чоловіка, МОЗ пришвидшить дану відповідь, і, відповідно, лист від керівництва СІЗО вже завтра потрапить до Печерського районного суду.

"Кожний день зволікання ставить під загрозу не тільки здоров’я, а й життя мого чоловіка. А воно зараз – в руках судді, керівництва СІЗО та Мінздраву", - сказала Луценко.

Нагадаємо, сьогодні апарат Верховної Ради зареєстрував законопроект народного депутата Геннадія Москаля (НУ-НС) Про амністію Юрія Луценка і Юлії Тимошенко.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь