Переключиться на мобильную версию

Президент ЄНП має намір відвідати Тимошенко у СІЗО

13 - 16 вересня 2011 року, Україну на запрошення Представництва Фонду Конрада Аденауера відвідає Президент Європейської Народної Партії Вільфред Мартенс.
Президент ЄНП має намір відвідати Тимошенко у СІЗО
Президент ЄНП має намір відвідати Тимошенко у СІЗО
tymoshenko.ua

Про це повідомляє сайт Представництва Фонду Конрада Аденауера.

У повідомленні зазначається, що на прес-конференції, що відбудеться 15 вересня, Президент ЄНП повідомить про цілі та результати свого перебування в Україні.

Як очікується, Мартенс візьме участь у конференції керівників релігійних організацій і конфесій України. Цим заходом Фонд Конрада Аденауера та Європейська Народна Партія продовжать діалог між українськими церквами та європейськими християнськими демократами, підкреслюється в повідомленні.

У рамках програми перебування в Україні Мартенс проведе зустрічі з лідерами політичних партій – партнерів ЄНП та іншими представниками опозиції.

Окрім того, зазначається в повідомленні, Мартенс надіслав запит до Печерського районного суду з проханням про відвідування лідера партії Батьківщина колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко в слідчому ізоляторі.

Планується, що Президент ЄНП зустрінеться для обміну думками з Президентом України Віктором Януковичем, міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком та міністром юстиції України Олександром Лавриновичем. Під час зустрічей ітиметься про розвиток демократії в Україні, законодавство до парламентських виборів 2012 року, ситуацію в галузі правосуддя та про відносини між ЄС і Україною.

Завтра, 14 вересня, Мартенс виступить із промовою перед представниками громадянського суспільства України.

*** Європейська Народна Партія є найбільшим і найвпливовішим об’єднанням партій, що сьогодні налічує 74 партії-члена з 39 країн. Голова Європейської Ради Герман Ван Ромпей, голова Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу та голова Європейського парламенту Єжи Бузек є членами Європейської Народної Партії. 13 комісарів Євросоюзу та 17 глав держав і урядів ЄС належать до ЄНП, зокрема, це – Ангела Меркель, Ніколя Саркозі та Дональд Туск. Фракція ЄНП є найбільшою фракцією в Європейському парламенті.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь