Переключиться на мобильную версию

Янукович привітав Медведєва з днем народження

Президент Україна Віктор Янукович привітав президента Росії Дмитра Медведєва з днем народження.
Янукович привітав Медведєва
Янукович привітав Медведєва
Прес-служба Президента України

"Ваш високий професіоналізм, політична воля та самовіддана праця сприяють успішному проведенню внутрішньодержавних модернізаційних реформ та подальшому зміцненню авторитету Росії на міжнародній арені", - сказано у вітальній телеграмі Януковича.

Президент України заявив, що цінує вагомий внесок Медведєва у розвиток українсько-російського стратегічного партнерства.

"Упевнений, що наші спільні зусилля, спрямовані на його поглиблення, а також ефективна робота з реалізації досягнутих домовленостей та вирішення актуальних питань двостороннього співробітництва приведуть уже найближчим часом до практичних результатів на благо народів України і Росії", - зазначив Янукович.

"У цей святковий день від усього серця бажаю Вам, шановний Дмитре Анатолійовичу, міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії та успіхів у Вашій відповідальній державній діяльності, а Вашим близьким - щастя, добра і благополуччя", - додав Президент України.

Нагадаємо, що сьогодні, 14 вересня, президент Росії Дмитро Медведєв відзначає 46-й день народження. Як повідомила прес-секретар Медведєва Наталія Тімакова, у день народження Медведєв буде перебувати в Москві, публічних заходів на середу у нього не планується. Увечері, за її словами, президент має намір відзначити цю дату в колі сім'ї та друзів.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь