Переключиться на мобильную версию

Адвокат: Стан Тимошенко погіршився

Захисник Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк заявляє про погіршення стану здоров'я його підсудної.
Плахотнюк заявив, що стан Тимошенко погіршився
Плахотнюк заявив, що стан Тимошенко погіршився
АР

Він наголосив, що у разі поновлення судового слідства у справі екс-прем'єра сторона захисту має намір заявити клопотання про зміну Юлії Тимошенко запобіжного заходу, повідомляє сайт Тимошенко.

"Якщо відновиться судове слідство, зрозуміло, що захист однозначно буде ставити питання зміни запобіжного заходу Тимошенко Юлії Володимирівні", - сказав Плахотнюк на прес-конференції.

Адвокат нагадав, що Тимошенко перебуває під вартою вже понад 40 діб і потребує термінового медичного обстеження, але суд відмовляється давати дозвіл на обстеження екс-прем'єра лікарем, якому вона довіряє, при збереженні конфіденційності інформації про стан її здоров'я. "На сьогоднішній день стан здоров'я Юлії Володимирівни погіршився. І повірте мені: в умовах СІЗО поліпшити, хоча там всі зазначають - прокуратура зауважує, що є медична частина, але в умовах медичної частини слідчого ізолятора навряд чи вдасться надати належну медичну допомогу", - додав Олександр Плахотнюк.

За словами Плахотнюка, 6 і 7 вересня в канцелярію Печерського районного суду міста Києва подавалися клопотання про зміну запобіжного заходу для Юлії Тимошенко, але суд їх не розглянув, і в результаті екс-прем'єр змушена перебувати під вартою протягом двотижневої перерви в судовому засіданні. "Але в порушення всіх норм кримінально-процесуального законодавства, оголошуючи про закінчення судового слідства у даній кримінальній справі, суддя не розглянув ці клопотання, хоча зобов'язаний був це зробити", - сказав Олександр Плахотнюк.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь